Esztergályos/marós
Kecskemét

Nálunk kiváló az alapanyag is! Hivatkozási szám WHC01529

Kecskemét Vissza Esztergályos/marós Nálunk kiváló az alapanyag is! Hivatkozási szám WHC01529

Ismerd meg velünk Kecskemét dinamikusan fejlődő csapatát, ahoI Esztergályos vagy Marós tudásod alkalmazhatod vagy bővítheted szakmai tapasztalatidat. Hétfőtől péntekig tart a munkavégzés és mentorok segítik a betanulásod.

Feladatok

  • CNC gépekkel történő munkavégzés, esztergálás, marás
  • Minőségellenőrzés a gyártott darabokon
  • Szerszámcsere, korrekciózás
  • Mérések és hozzá tartozó dokumentáció kitöltése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • CNC gépkezelésben szerzett tapasztalat vagy szakirányú végzettség
  • Tanulási hajlandóság
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Precíz munkavégzés

Ajánlatunk

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • A havi munkabéren kívül: Cafeteria juttatás
  • Havi és lojalitási bónusz
  • Ajánlási bónusz
  • Céges buszjárat Nagykőrösről, Kiskunfélegyházáról
  • Munkaruha ELSŐ munkanaptól
  • Bejárási támogatás
  • Modern munkakörnyezet