Exploratory tesztelő
Budapest

Hivatkozási szám WHCSZ9715

Budapest Vissza Exploratory tesztelő Hivatkozási szám WHCSZ9715

Egy vezető egészségügyi szolgáltató vállalat új munkatársat keres Budapesten!

Feladatok

  • A cég által gyártott, életet fenntartó orvosi berendezések megismerése
  • A vonatkozó gyártmányfejlesztési folyamatok és tesztelési technológiák megismerése és alkalmazása
  • Orvosi berendezések fejlesztési eredményeinek ellenőrzése és tesztelése
  • Manuális tesztkörnyezet megismerése és továbbfejlesztése
  • Tesztek végrehajtása és folyamatos karbantartás
  • Tesztdokumentáció elkészítése

Elvárások

  • Egészségügyi vagy autóipari háttér
  • Minimum 2 év szoftvertesztelésben szerzett tapasztalat (teszteset készítése, manuális futtatása)
  • C nyelvez kapcsolódó script nyelvek ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Igény a folyamatos fejlődésre
  • Eredményorientált, nyitott gondolkodás
  • Csapatszellem

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés, rendszeres képzések
  • Barátságos, családias légkör
  • Rugalmas munkaidő