Fémipari gépkezelő (élhajlító)
Csót

3 műszakos ajánlat, azonnali kezdési lehetőséggel, igénybe vehető céges buszjárattal 4 irányból. Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Hivatkozási szám WHC011558

Csót Vissza Fémipari gépkezelő (élhajlító) 3 műszakos ajánlat, azonnali kezdési lehetőséggel, igénybe vehető céges buszjárattal 4 irányból. Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Hivatkozási szám WHC011558

Fémipari gépkezelő (élhajlító) kollégát keresünk csóti partnercégünk részére.

Feladatok

  • Termelő gépek (élhajlító gépek, présgépek, fúrók, egyéb fémipari gyártógépek) kiszolgálása nyersanyaggal
  • Termelő gépek üzemeltetése
  • Gyártott darabok minőségellenőrzése, mérése
  • A használt terelő berendezés napi ellenőrzésének elvégzése, állapotmegóvása
  • Kézi anyagmozgatás
  • Gyártási probléma esetén azonnali jelzés a vezetőnek

Elvárások

  • Műszaki végzettség (gépszerelő, autószerelő, lakatos, mezőgazdasági gépszerelő, autófényező)
  • Termelési vagy gyártó környezetben szerzett tapasztalat
  • Tanulási hajlandóság
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Eesetenként hétvégi munkavégzés vállalása

Ajánlatunk

  • Versenyképes bérezés
  • Mozgóbér
  • Teljesítménypótlék
  • SZÉP Kártya juttatás
  • Bejárási támogatás