Budapest

Fizikai közvetítésért felelős projektvezető

Hivatkozási szám WHCSZ122

Budapest Vissza Fizikai közvetítésért felelős projektvezető Hivatkozási szám WHCSZ122

Tovább a jelentkezéshez
Szívesen segítenél másoknak, hogy megtalálják álmaik munkáját? Szeretsz interjúzni, és szervezni?
Akkor ez a Te álommunkád!
A Kincentric Legjobb Munkahely 2020 díjas WHC Csoport munkatársat keres Budapestre, az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A szervezeti egység képviselete fizikai munkaerő-közvetítési megbízások során
  • A munkaerő-közvetítés során a vevők által meghatározott követelményprofil szerinti adatbázis-szűrés, direkt keresés a kereséshez kapcsolódó hirdetések, pályázatok elkészítése, pályázatok értékelése, interjúk lebonyolítása, ill. a megbízó cég részére a jelöltek bemutatása.
  • A munkaerő-közvetítéshez és kiválasztáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése.
  • A kiválasztási eljárásokkal kapcsolatos eljárások tematikájának kidolgozása.

Elvárások

  • Min. középfokú, vagy felsőfokú végzettség
  • Munkaerő közvetítés/ kölcsönzés területén szerzett releváns tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • Önállóság, precizitás, jó kommunikációs és szervező készség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Piaci szintű alapbért + cafeteriát + negyedéves bónuszokat
  • Izgalmas feladatokat: nem csak papírmunkád lesz ;)
  • Szuper csapatépítőket, fergeteges évzáró karácsonyi partyt
  • Tréningeket, szakmai képzéseket
  • Kötetlen munkarendet
  • Munkavégzés helye: Budapest