Fizikai munka
Budapest

Azonnali kezdés, hosszútávú munkalehetőség, alapbér + cafetéria, bejárási támogatás! Hivatkozási szám WHC011419

Budapest Vissza Fizikai munka Azonnali kezdés, hosszútávú munkalehetőség, alapbér + cafetéria, bejárási támogatás! Hivatkozási szám WHC011419

Nem ijedsz meg a nehéz fizikai munkától? Jelentkezz most!

Feladatok

  • A beérkező koszos szőnyegek átvétele, elhelyezése
  • A piszkos szőnyegek szétválogatása, méret, szín, típus, szennyezettség szerint
  • A szőnyegek mosása, szárítása
  • A tisztított szőnyegek hajtogatása, szétválogatása, raklapokra rendezése
  • A szőnyegek útvonalra történő bekészítése az ügyfélszolgálat által megadott lista alapján
  • Az összekészített útvonalak teherautóra rakása
  • A szükséges szőnyegjavítások elvégzése
  • Folyamatos együttműködés az ügyfélszolgálattal
  • A munkaterület takarítása
  • A rámpa és az udvar takarítása

Elvárások

  • Általános iskolai végzettségek
  • 3 műszak vállalás (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00)
  • Napi 8 órás munkavégzés (Hétfőtől - Péntekig)
  • Jó fizikum
  • Megbízható, pontos munkavégzés

Ajánlatunk

  • Alapbér + Cafetéria
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Bejárási támogatás