Fólia gépkezelő
Szombathely

Hivatkozási szám WHC01626

Szombathely Vissza Fólia gépkezelő Hivatkozási szám WHC01626

Tovább a jelentkezéshez
Stabil munkahelyet keres? Szeretne versenyképes fizetést és hozzá juttatásokat kapni? Nem szereti a tömeget a munkahelyén? Akkor nálunk a helye! Családias környezetben és jó hangulatba várjuk Önt!

Feladatok

  • Merevfalú műanyag csomagolóeszközök (pl.: margarinos doboz, joghurtos pohár) fóliájának gyártása, csomagolása, újrahasznosításának előkészítése
  • Gyártásközi dokumentáció
  • Minőség-ellenőrzés
  • Gépbeállításban való részvétel

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Alapfokú számítógépes ismeret

Amit kínálunk

  • Verseny képes órabér
  • Havi ösztönző
  • Teljesítménybér
  • Év végi bónusz
  • Önkéntes túlóra lehetőség