Folyamatmérnök
Győr

Hivatkozási szám WHCSZ11315

Győr Vissza Folyamatmérnök Hivatkozási szám WHCSZ11315

Nemzetközi hátterű gyártó parterünk megbízásából keresünk Folyamatmérnök pozícióba munkatársat.

Feladatok

  • Nyomtatott áramkörök SMT technológiáinak szakmai felügyelete
  • Új termékek önálló bevezetése, Próbagyártások előkészítése, lebonyolítása, a mért gyártási paraméterek jegyzőkönyvezése, riportba foglalása
  • SMT gyártási eljárások folyamatos fejlesztése, a szoftveres fejlesztések és újítások nyomon követése
  • Gyártáshoz kapcsolódó technológiai dokumentációk elkészítése
  • Együttműködés külföldi kollégákkal, beszállítókkal

Elvárások

  • Felsőfokú elektronikai/gépész/mechatronikai végzettség
  • Szakmai tapasztalat nyomtatott áramkörök tömeggyártásában előnyt jelent
  • Gyártóeszközök üzemeltetésében, javításában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Analitikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség, fejlesztői hozzáállás
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Ajánlatunk

  • Együtt dolgozhatsz dinamikus, motivált munkatársakkal
  • Megvalósíthatod a saját elképzeléseidet
  • Lehetőséged van szakmai- és személyes továbbfejlődésre , megismerni a különböző SMT-hez tartozó technológiákat (Pasztázás, SPI, Beültetés, forrasztás, AOI, X-Ray)
  • Versenyképes fizetés, teljesítménytől függő prémium
  • Pályakezdő mérnökök jelentkezését is várjuk
  • Szakmai előrelépés, fejlődés