Folyamatmérnök (SMT)
Kecskemét vonzáskörzete

Jelentkezz Távol-keleti tulajdonban lévő partnerünkhöz Folyamatmérnöknek! Hivatkozási szám WHCSZ149

Kecskemét vonzáskörzete Vissza Folyamatmérnök (SMT) Jelentkezz Távol-keleti tulajdonban lévő partnerünkhöz Folyamatmérnöknek! Hivatkozási szám WHCSZ149

Tovább a jelentkezéshez
Távol-keleti tulajdonban lévő gyártópartnerünk a világ legfejlettebb gyárainak egyikével rendelkezik, modern technológiát alkalmazva.

Feladatok

  • Hibák és problémák elemzése, a szükséges intézkedések meghozatala
  • Géphibák elhárításában való részvétel
  • Termékhiba analízisben való részvétel
  • Kapcsolódó dokumentumok elkészítése, folyamatos frissítése
  • Kapcsolattartás új termék bevezetése kapcsán
  • Folyamatok és folyamatparaméterek folyamatos felügyelete és fejlesztése

Elvárások

  • Mérnök végzettség
  • Elektronikaiparban szerzett tapasztalat
  • SMT területen tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Utazásköltség támogatás
  • Modern, nemzetközi háttér
  • Támogató, proaktív csapat
  • Folyamatos fejlődési/fejlesztési lehetőség