Forrasztó
Tata

Forrasztó

Szeretnél kitanulni egy új szakmát? Jelentkezz most! Hivatkozási szám WHC011472
Forrasztó

Tata Vissza Forrasztó Szeretnél kitanulni egy új szakmát? Jelentkezz most! Hivatkozási szám WHC011472

Komárom-Esztergom megyei partnerünk várja saját állományába leendő munkatársait!

Feladatok

  • A megmunkálásra előkészített félkész termék kiválasztása, felkészítése,
  • A szakmai követelményeknek megfelelően a blokk forrasztása,
  • Elvégzett forrasztások ellenőrzése,
  • Hiba esetén az elrontott forrasztási pontok javítása.

Elvárások

  • Alapfokú iskolai végzettség,
  • 2 éves ipari területen szerzett tapasztalat

Ajánlatunk

  • 2 műszak 8 óra 5+2-es munkarend
  • Túlórázási lehetőség hétvégi napokon
  • Cafeteria
  • Térítésmentes céges buszjárat vagy bejárás támogatás
  • 13. havi juttatás