Fröccsöntő-gépbeállító
Győr

Hivatkozási szám WHC0128

Győr Vissza Fröccsöntő-gépbeállító Hivatkozási szám WHC0128

Tovább a jelentkezéshez
Győri nemzetközi partnercégünk megbízásából keresünk az alábbi pozícióba munkatársat: FRÖCCSÖNTŐ-GÉPBEÁLLÍTÓ

Feladatok

  • A fröccsöntő gépek átszerelése illetve szakszerű beállítása, beleértve a termékeltávolító szervo robotok szakszerű beállításait is
  • A rendelésekhez az előírt alapanyagok és színezők bekeverése, előírás szerinti beszárítása és felhasználása

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Műanyag fröccsöntési ismeretek és tapasztalat
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Határozott döntésképes alkat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil, folyamatosan fejlődő cégnél
  • Béren kívüli juttatások
  • Azonnali munkakezdés
  • Ingyenes szállás!