Fulfillment specialist intern - Veresegyház
Veresegyház

KIVÁLÓ SZAKMAI GYAKORLATI HELY Hivatkozási szám WHC02834

Veresegyház Vissza Fulfillment specialist intern - Veresegyház KIVÁLÓ SZAKMAI GYAKORLATI HELY Hivatkozási szám WHC02834

2001-ben átadott digitalizált veresegyházi telephelyén Partnerünk közel 1400 főt foglalkoztat és az alábbi tevékenységeket végzi: ipari gázturbinák összeszerelése, égéstér- és turbinaállórész-alkatrészek gyártása, ipari gázturbina-alkatrészek felújítása, gáz-motoros konténer összeszerelése, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országában.

Feladatok

  • Vevői előrejelzések és rendelések bevitele az Oracle ERP-be, és igényütemezés létrehozása a termelés ösztönzéséhez
  • A vevői beszerzési rendelések időben történő átvételének biztosítása
  • A nyílt termelői szervezetek heti egyeztetésének biztosítása az ügyfelekkel, a meglepetések kockázatának kiküszöbölése
  • Értekezlet/jelentés kezelése (vevői teljesítés, gyártási értekezlet, gyártási teljesítési értekezlet)
  • Szállítási kérelmek időben történő biztosítása a Logisztikai dep. vállalathoz, a szállítási folyamat támogatása pontos adatokkal
  • A tartalék és kis anyagok vásárlói igényeinek kielégítése.
  • Szoros együttműködés a helyszíntervezőkkel és a teljesítési beszerzési csapattal
  • A felügyeleti igényeken alapuló ad hoc elemzések támogatása.

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Üzleti menedzsment vagy mérnöki tudományok
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Heti min. 25 óra vállalása
  • Ügyfélközpontú hozzáállás

Ajánlatunk

  • Br. 1400 Ft-os órabér
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Diplomaszerzés után lehetőség főállású pozíció pályázására
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszútávú diákmunka