Gépbeállító
Jászfényszaru

Gépbeállító

+36 30/214-1783 Hivatkozási szám WHC01480
Gépbeállító

Jászfényszaru Vissza Gépbeállító +36 30/214-1783 Hivatkozási szám WHC01480

Tovább a jelentkezéshez
Csomagolóanyag gyártással foglalkozó partnercégünk megbízásából Gépbeállító kollégát keresünk!

Feladatok

  • Termelés, karbantartás, minőségbiztosítás által előírt feladatok elvégzése
  • Szerszámcserék lebonyolítása
  • Termelőgépek és szerszámok beállítása
  • Műszaki segédeszközök előkészítése a termékekhez
  • Korrekciós potenciálok folyamatos észrevétele

Elvárások

  • Géplakatos vagy gépszerelői képesítés
  • Targoncavezetői engedély
  • Fizikai terhelhetőség és kitartás
  • Rendszeretet és lelkiismeretesség

Amit kínálunk

  • Alapbér + pótlékok
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása
  • Hosszútávú munkalehetőség, saját állományban
  • Stabil vállalati háttér