Gépkarbantartó
Tatabánya

Messziről érkeznél? Nem gond, hisz ingyenes szállást tudunk biztosítani számodra! Hivatkozási szám WHC01667

Tatabánya Vissza Gépkarbantartó Messziről érkeznél? Nem gond, hisz ingyenes szállást tudunk biztosítani számodra! Hivatkozási szám WHC01667

Tovább a jelentkezéshez

Gyere és légy gépbeállító te is Komárom-Esztergom megyei partnerünknél! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • Pneumatikus gépek karbantartása
  • Gépbeállítási feladatok elvégzése
  • Dokumentációk napi szintű vezetése

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Pneumatikai alapismeretek
  • Alapszintű számítógépes tudás
  • Mérőeszközök ismerete

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bér
  • Cafetéria már próbaidő alatt is
  • Messziről érkezőknek ingyenes szállást is biztosítunk
  • Jelenléti bónusz
  • Ajánlási bónusz
  • Ingyenes céges buszjáratok (több településről is), vagy bejárás támogatása
  • Képzések, előrelépési lehetőség, belső pályázatok