Gépkezelő
Tata és vonzáskörzete

Gépkezelő

Nyugdíj mellett végezhető könnyű fizikai munka ! Hivatkozási szám WHC07587
Gépkezelő

Tata és vonzáskörzete Vissza Gépkezelő Nyugdíj mellett végezhető könnyű fizikai munka ! Hivatkozási szám WHC07587

Partnerünk autó alkatrészgyártó gyáregysége a tatai ipari parkban, közvetlenül az M1 autópálya mellett található. A kezdeti nagy pontosságú csődarabolás mellett - amelyet három CNC darabológép lát el - hidegalakítási műveletekkel, préselési, lyukasztási, csővég megmunkálási, csőhajlítási és hegesztési műveletekkel bővítette profilját az autóipari üzletág. Nyugdíjas munkavállalók jelentkezését várjuk gépkezelői pozícióba !

Feladatok

  • Gépkezelői feladatok ellátása
  • Szükséges adminisztráció elvégzése
  • Munkarend és tisztaság fenntartása
  • Alkatrészek vizuális ellenőrzése

Elvárások

  • Öregségi akár korkedvezményes nyugdíj megléte
  • Heti 2-3 nap vállalása

Ajánlatunk

  • Br.1437 Ft/óra, 18:00 után Br.1868 Ft/óra
  • Választható műszak: délelőttös, délutános
  • Céges buszjárat
  • Munkaruházat biztosítása