Gépkezelő
Győr

Gépkezelő

Fejlett, modern munkakörnyezet! Folyamatos műszak! Fejlődési lehetőség! Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Hivatkozási szám WHC0197
Gépkezelő

Győr Vissza Gépkezelő Fejlett, modern munkakörnyezet! Folyamatos műszak! Fejlődési lehetőség! Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Hivatkozási szám WHC0197

Tovább a jelentkezéshez

Multinacionális győri autóipari partnercégünk részére termelésének növekedése miatt műszaki rajz ismerettel és fémipari végzettséggel GÉPKEZELŐ pozícióba keresünk munkatársakat (8 órás - 3 műszakos munkarend, illetve 12 órás folyamatos munkarend 3+3) nettó havi 280.000 Ft-tól.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Feladatok

  • CNC esztergák, marógépek, fogazógépek, leppelő-gépek (szabadszemcsés megmunkálás) és tesztelőgépek folyamatos termelésének biztosítása PLC vezérlésű berendezéseken való munkavégzés
  • Vizuális ellenőrzés, mérőeszközös mérések végrehajtása és karbantartása
  • Szerszám, lapkacserék, termékátállások lebonyolítása
  • Korrekciók elvégzése
  • Munkautasítás szerinti pontos, precíz munkavégzés, a tevékenység pontos dokumentálása
  • Biztonságos munkavégzés, rendezett és tiszta munkakörnyezet fenttartása

Elvárások

  • Fémipari végzettség
  • Műszaki rajz ismeret
  • Gépipari mérések és kézi mérőeszközök ismerete (mikrométer, furatmérők, tolómérő)
  • 8 órás 3 műszakos munkarend illetve 12 órás folyamatos munkarend, 3+3

Amit kínálunk

  • Alapbér bruttó 350.000 Ft
  • Műszakpótlék (délután 18-22 óra között 30 %; éjszaka 22-06 óra között 45 %)
  • Túlórapótlék
  • Mozgóbér (0-10 %)
  • Munkába járás térítése (100 % tömegközlekedés esetén; 15 Ft/km gépkocsival), igény esetén céges buszjárat
  • Kiemelkedő cafetéria rendszer: éves bruttó 403.500 Ft
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Sportolási, kulturális és szociális juttatási csomag
  • Biztos, stabil munkahely
  • Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Karrierlehetőség