Gépkezelő
Székesfehérvár

Gépkezelő

Alumíniumipar prémium szinten! Hivatkozási szám WHC01597
Gépkezelő

Székesfehérvár Vissza Gépkezelő Alumíniumipar prémium szinten! Hivatkozási szám WHC01597

Tovább a jelentkezéshez

Székesfehérvári alumíniumipari partnerünk számára keresünk Gépkezelő és Szerszámelőkészítő pozícióba munkavállalókat!

Feladatok

  • Gépkiszolgálás
  • Gépkezelési feladatok
  • Minőségellenőrzési feladatok

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Saját állományba történő felvétel
  • Bruttó 251 800 Ft havi alapbéres fizetés
  • Cafeteria
  • Műszakpótlék
  • Egészségbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Túlóra lehetőség
  • Vállalati buszjárat
  • Munkábajárás támogatása