Gépkezelő
Kecskemét

Gépkezelő

Érdeklődni/jelentkezi: +36 30 207 0593 Hivatkozási szám WHC01825
Gépkezelő

Kecskemét Vissza Gépkezelő Érdeklődni/jelentkezi: +36 30 207 0593 Hivatkozási szám WHC01825

Tovább a jelentkezéshez
Gépkezelőt keresünk!

Feladatok

  • Egyetemes fémmegmunkáló gépek és cél gépek kezelése (fúrás, menetelés, vágás, sorjázás, mechanikai megmunkálás)
  • Megkívánt mennyiségű termék előírt időn belül történő, selejtmentes legyártása

Elvárások

  • Munkafolyamatok dokumentálásában van tapasztalatod
  • 2 műszakos munkarendet vállalod
  • Önálló és precíz vagy
  • Jó problémamegoldó képességed van
  • Előny ha van műszaki végzettséged és/vagy fémipari tapasztalatod

Amit kínálunk

  • Bér: br. 1375 Ft/óra
  • Jelenléti bónusz: harmadik hónap után br. 27.900 Ft/hó
  • Műszakpótlék: Mt. szerinti 30%
  • Munkába járás támogatása