Gépkezelő
Debrecen

Gépkezelő

Gépkezelő munkatársat keresünk hosszútávra! Hivatkozási szám WHC01836
Gépkezelő

Debrecen Vissza Gépkezelő Gépkezelő munkatársat keresünk hosszútávra! Hivatkozási szám WHC01836

Tovább a jelentkezéshez
Gépkezelő munkatársat keresünk az AVE Ásványvíz Kft.-hez

Feladatok

  • Érintő képernyős vezérlésű, automata gépcsoport működtetése, kiszolgálása
  • Gépek, berendezések karbantartása
  • Üzemviteli feladatok ellátása
  • Minőségbiztosítási feladatok ellátása
  • Munka-, környezet-, tűzvédelmi szabályok betartása

Elvárások

  • Gépész technikus/ elektroműszerész/ villanyszerelő/ mechanikai műszerész végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Jó kommunikációs készség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan növekvő cég
  • Versenyképes jövedelem