Gépkezelő operátor
Tata

Családias környezet Hivatkozási szám WHC01601

Tata Vissza Gépkezelő operátor Családias környezet Hivatkozási szám WHC01601

Tovább a jelentkezéshez

Tatai Partnerünk várja 3 műszakos munkarendbe gépkezelő operátor pozícióba új Kollégáit.

Versenyképes alapbér, teljesítmény, jelenléti bónusz.

Feladatok

  • Hidegalakított és forgácsolt csőalkatrészek gyártásában való részvétel
  • Elemek formára alakítása gép segítségével
  • Végtermék sorjázása
  • Élek csiszolása

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Számolási készség papír alapú dokumentációkezelés miatt feltétel
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Három műszakos munkarend
  • Családias környezet
  • Versenyképes alapbér
  • Teljesítménybónusz darabszám alapján
  • Jelenléti bónusz a fizetés mellé
  • Bejárás támogatás
  • Ingyenes céges buszjárat Tatabányaáról és Oroszlányról