Gépkezelő operátor/technikus
Újhartyán

Alapbér br. 295 000 Ft, Cégesbusz Dabas, Monor, Albertirsa, mozgóbér: értékelés függő max bruttó 40 000 Ft. Hivatkozási szám WHC011745

Újhartyán Vissza Gépkezelő operátor/technikus Alapbér br. 295 000 Ft, Cégesbusz Dabas, Monor, Albertirsa, mozgóbér: értékelés függő max bruttó 40 000 Ft. Hivatkozási szám WHC011745

Feladatok

  • Ipari gépek üzemeltetése
  • Minta vételezése a minőségbiztosítási tervek alapján
  • Számítógéppel működtetett berendezések kezelése
  • Segítség a gépek telepítésében, karbantartásában és javításában
  • Tartsa be és tartassa be a vállalat biztonsági szabályait és előírásait
  • A gyártási vezetők és a minőségbiztosítási kollégák utasításainak szigorú betartása
  • Kézi szerszámok használata/működtetése a gyártási folyamat elősegítése érdekében
  • A berendezések rendszeres ellenőrzése és az észrevett hiba javítása

Elvárások

  • középfokú műszaki szakirányú végzettség,
  • pályakezdőket is fogadunk végzettséggel
  • végzettség hiányában, egyenértékű tapasztalattal várjuk új munkatársainkat.

Ajánlatunk

  • alapbér : bruttó 295 000 Ft
  • műszakpótlék : 18:00 után 30%
  • mozgóbér: értékelés függő – havonta maximum bruttó 40 000 Ft.
  • cafeteria: OTP Szép Kártya havi nettó 10 000 Ft.
  • Ingyen kávé
  • Munkaruha biztosítása
  • 3 műszak
  • Céges busz: Dabas, Monor és Albertirsa egyéb területről a kötelező 9ft/km