Gépkezelői és karbantartói szakmunkák
Orosháza

Jelentkezz orosházi partnerünkhöz gépkezelői pozícióba és vidd haza a megyei szinten kiemelkedő bérezést! Hivatkozási szám WHC012106

Orosháza Vissza Gépkezelői és karbantartói szakmunkák Jelentkezz orosházi partnerünkhöz gépkezelői pozícióba és vidd haza a megyei szinten kiemelkedő bérezést! Hivatkozási szám WHC012106

Orosházi partnerünkhöz keressük új munkatársainkat gépzekelői pozícióba

Feladatok

  • Gépek alapanyaggal való ellátása, felügyelete
  • Termelési folyamatok, szabályok betartása

Elvárások

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Műszaki beállítottság

Ajánlatunk

  • Megyei szinten kiemelkedő bérezés (végzettséggel magasabb)
  • Kiemelkedő műszakpótlékok
  • Br 37.500 Ft/hó cafeteria
  • Bejárás támogatás (bérlet: 100%-ban, gépjármű: 30 Ft/km)
  • Havi bónuszok
  • Előre lépési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség