Global Customer Fulfillment Specialist
Veresegyház

Hivatkozási szám WHCSZ5830

Veresegyház Vissza Global Customer Fulfillment Specialist Hivatkozási szám WHCSZ5830

Partnerünk központja Veresegyházon található. A telephelyen megközelítőleg 2000 főt
foglalkoztatunk gázturbina alkatrészek gyártása és szervizelése területén. Partnercégünk részeként ez a különálló üzletág egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon,
mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.

Feladatok

  • A teljes megrendelési folyamat kezelése (a vevői rendelés beérkezésétől a termék vevőhöz történő kiszállításáig.)
  • Folyamatos vevői kapcsolattartás, riportok készítése
  • Az ügyféligényeknek megfelelő kérések teljesítése, a rendelés teljesitésének nyomonkövetése (termékbeazonositás, anyagbeszerzés, csomagolás, szállítmányozás, stb.)
  • Határidők betartása és betartatása
  • Kapcsolódó dokumentumok kezelése (előlegszámla, szállitási dokumentumok)
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal (mérnökség, beszerzés, raktár, szállitmányozók,pénzügy, értékesités, stb.)

Elvárások

  • Legyen felsőfokú végzettséged
  • Magabiztosan használd az angol nyelvet (minimum B2 szint)
  • Ismerd az MS Office programokat
  • Talpraesett, ügyfél-orientált szemléletű legyél
  • Logikus gondolkodással, rugalmas személyiséggel rendelkezz
  • Hatékonyan kommunikálj és tudd megoldani a problémákat
  • Képes legyél feladatok priorizálására

Ajánlatunk

  • A cég globális, több kontinenst lefedő, egyre szélesebb körű tevékenysége folyamatos szakmai kihívásokat és hosszútávú karrierlehetőséget biztosít számodra
  • Számos formális és informális fejlődési lehetőség, önképző körök, önkéntes programok állnak rendelkezésedre, amiket akár Te magad is kezdeményezhetsz és szervezhetsz
  • Kitűnő munkakörülmények, úgy, mint sportolási lehetőségek (fitness terem,sportpályák, szauna), saját étterem, családbarát szolgáltatások gondoskodnak arról,hogy minden nap komfortosan érezd magad
  • A munkába járást ingyenes céges buszjáratok teszik számodra kényelmessé, sajátgépkocsi-használat esetén pedig emelt szintű üzemanyag térítés biztosított
  • Az otthonról történő munkavégzés lehetősége (home office) támogatott