Gumiszerelő
Szolnok

Gumiszerelő

Akár nettó 250 000 Ft havi kereset 1 műszakos munkarendben! Hivatkozási szám WHC011663
Gumiszerelő

Szolnok Vissza Gumiszerelő Akár nettó 250 000 Ft havi kereset 1 műszakos munkarendben! Hivatkozási szám WHC011663

Gumiszerelő kollégát keresünk szolnoki munkavégzésre 1 műszakos munkarendbe!

Feladatok

  • Tehergumi szerelés

Elvárások

  • Tehergumi szerelésben szerzett tapasztalat
  • Jó fizikum
  • Esetenként hétvégi munkavégzés vállalása
  • Jó kommunikációs készség

Ajánlatunk

  • Várható kereset: nettó 220 000 - 250 000 Ft/hó (tapasztalat függvényében)
  • 1 műszakos munkarend
  • Bejárás támogatása
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség saját állományban
  • Modern munkakörnyezet