Gumitermék gyártó gépkezelő-HUN0112
Sopron

AKÁR SZÁLLÁSSAL IS Hivatkozási szám WHC01398

Sopron Vissza Gumitermék gyártó gépkezelő-HUN0112 AKÁR SZÁLLÁSSAL IS Hivatkozási szám WHC01398

Tovább a jelentkezéshez
Gumitermékek gyártásával foglalkozó osztrák tulajdonú vállalat soproni telephelyére keresünk férfi munkatársakat

Feladatok

  • Gyártóberendezések kezelése, kiszolgálása
  • Fröccsöntött termékek gyártása
  • Minőség-ellenőrzés, utómunkák
  • A gépek tisztaságának megőrzése
  • 3 műszakos munkarend

Elvárások

  • Min. 8 általános iskolai vagy szakmunkás végzettség
  • Munka alkalmassági teszt sikeres megírása
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Rugalmas, pontos, precíz, dinamikus munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Ingyenes szállást biztosítunk
  • Versenyképes jövedelem
  • (Cafeteria, bónusz, teljesítménybér)