Gyártástámogató-gépkezelő
Kecskemét

Megemelt ajánlási bónusz! Hivatkozási szám WHC01621

Kecskemét Vissza Gyártástámogató-gépkezelő Megemelt ajánlási bónusz! Hivatkozási szám WHC01621

Tovább a jelentkezéshez

Legyél Te is a csapatunk tagja!

Csatlakozz hozzánk és ajánld másoknak is!

Feladatok

  • Automata vagy félig manuális egyengető-, köszörű-, festő- vagy szemcseszóró gépek kezelése, alapanyaggal való ellátása
  • Rendszeres minőségellenőrzés a gyártott darabokon
  • Mérések és hozzá tartozó dokumentáció kitöltése
  • Teszt részlegen: Szerszám és géptesztek elvégzése, tesztbeton elkészítése
  • Tesztelési eredmények rögzítése papíron

Elvárások

  • Előny a fémipari végzettség vagy tapasztalat, de lehetsz pályakezdő is
  • 3 műszak vállalása (szerszámgép tesztelők 2 műszakban dolgoznak)
  • Precizitás, monotóniatűrés
  • Jó fizikum

Amit kínálunk

  • Havi nettó 190 - 210 000 Ft kereseti lehetőség
  • Nettó 20 000 Ft
  • Cafeteria juttatás, próbaidő után
  • Megemelt ajánlási bónusz: nettó 30.000 Ft.
  • Céges buszjárat Nagykőrösről, Kiskunfélegyházáról
  • Bejárási támogatás (saját autó használat esetén Kecskeméten kívüli bejárásnál 15 Ft/km)
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Modern géppark, klimatizált üzem
  • Fiatalos, összetartó csapat