Gyártástámogató mérnök
Székesfehérvár

Good people make good things happen. Hivatkozási szám WHCSZ10882

Székesfehérvár Vissza Gyártástámogató mérnök Good people make good things happen. Hivatkozási szám WHCSZ10882

Új piaci lehetőségekre nyitott, magas minőségű termékeket gyártó partnerünk, megbízásából GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK pozícióba keresünk munkatársat ANGOL nyelvtudással.

Feladatok

  • Fröccsöntéssel, transzfer-molding technológiával gyártott alkatrészek és csapok gyártási folyamatainak támogatása és fejlesztése
  • A termelési és gyártási kihívások megoldása
  • Reklamációk kivizsgálása és a szükséges javító intézkedések bevezetése
  • A gyártási folyamatok ellenőrzése, szabályozása, továbbfejlesztése
  • Dokumentációk készítése (gyártási folyamat, gépek, szerszámok)
  • Selejtek felülvizsgálata és selejtcsökkentési ötletek kidolgozása, megvalósítása
  • Folyamatok optimalizálása veszteségek csökkentése LEAN módszerekkel

Elvárások

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség műanyag feldolgozói szakirányon
  • Magabiztos angol nyelvismeret
  • Jó szervező készség, problémamegoldó képesség
  • Kiváló együttműködési és kommunikációs képesség
  • Nyitottság a tanulásra

Ajánlatunk

  • Egyedülálló technológia megismerése
  • Nemzetközi projektekben történő aktív részvétel
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kreatív környezet
  • Családias hangulat