Gyártómérnök
Nagykanizsa

Friss diplomások jelentkezését is várjuk! Hivatkozási szám WHCSZ10887

Nagykanizsa Vissza Gyártómérnök Friss diplomások jelentkezését is várjuk! Hivatkozási szám WHCSZ10887

Dinamikusan fejlődő, innovatív, professzionális takarítógépeket gyártó partnercégünkhöz keresünk új munkatársat GYÁRTÓMÉRNÖK pozícióba.

Feladatok

  • Műszaki támogatás nyújtása a gyártás számára, a termékportfólióért felelősség vállalása.
  • Gyártási dokumentumok és munkautasítások naprakészen tartása, működési eljárások kidolgozása.
  • Ciklusidő javítási projektben való részvétel, átfutási idő csökkentése és gyártás optimalizálása.
  • Összetett problémák megvitatása és megoldása társosztályokkal, alvállalkozókkal és beszállítókkal.
  • Aktív szerep vállalása a műszaki változtatások végrehajtásában (ECN/ECR).
  • Folyamatos fejlesztések támogatása, Kaizen-aktivitás növelése.
  • Aktív részvétel az új termékfejlesztési projektekben és az új gyártósor bevezetésében.
  • Adatgyűjtés és elemzés, riportok elkészítése.

Elvárások

  • Felsőfokú mérnök végzettség
  • Legalább 1 mérnöki szakmai tapasztalat gyártási területen
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Magabiztos mérnöki és gyártási alapismeretek, valamint ezek alkalmazásának képessége
  • Analitikus gondolkodás és kiváló problémamegoldó képesség
  • Önállóság és megbízható munkaerő

Ajánlatunk

  • Barátságos, elkötelezett csapat
  • Stabil, nemzetközi háttér, multinacionális és modern munkakörnyezet
  • Cafeteria és üzemanyagtámogatás
  • Versenyképes juttatás
  • Ingyenes parkolási lehetőség az ipari park területén