Gyártósori összeszerelő
Siófok

2 műszakos munkarend azonnali kezdéssel! Hivatkozási szám WHC01847

Siófok Vissza Gyártósori összeszerelő 2 műszakos munkarend azonnali kezdéssel! Hivatkozási szám WHC01847

Siófoki autópari mechanikai kábel-szerelvények gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk Gyártósori összeszerelő munkatársakat!

Feladatok

  • Manuális, félautomata és automata összeszerelés

Elvárások

  • Minimum 8. általános iskolai végzettség

Ajánlatunk

  • Havi alapbéres fizetés
  • Műszakpótlék
  • Cafeteria
  • Vállalati buszjáratok
  • Munkába járás támogatása
  • Szálláslehetőség