Hal értékesítési munkatárs - Budaörs
Budaörs

Dolgozzon Magyarország egyik legnagyobb kereskedelmi áruházában! Hivatkozási szám WHC07668

Budaörs Vissza Hal értékesítési munkatárs - Budaörs Dolgozzon Magyarország egyik legnagyobb kereskedelmi áruházában! Hivatkozási szám WHC07668

Az ország egyik legnagyobb kereskedelmi áruházába keresünk hal értékesítő nyugdíjasokat Budaörsre.

Feladatok

  • A kihelyezési alapelveknek megfelelően elhelyezi az árukat a hűtőpultokban gondoskodik arról, hogy az eladótérben mindig megfelelő mennyiségű, választékú és fogyaszthatósági határidejű áru álljon rendelkezésre
  • Kihelyezett termékeknél a szavatossági időt figyeli, megfelelően dokumentálja
  • A halpult feltöltésekor kiemelt figyelmet fordít a nyomonkövetési dokumentáció vezetésére
  • Hűtőterem-hőmérsékleteket, maghőmérsékleteket ellenőrzi
  • A vásárlókat kiszolgálja, kérdéseikre válaszol, tanácsot ad, felhívja a figyelmet az aktuális akciókra
  • A vásárlók igényeinek megfelelő mennyiségű és fajtájú friss halterméket a megfelelő technológiai előírásoknak megfelelően darabolja, szeleteli, csomagolja, méri és árazza (erre alkalmas mérleg segítségével)
  • HACCP előírásokat naprakészen ismeri, a szükséges nyomtatványokat vezeti

Elvárások

  • Öregségi nyugdíjas
  • Önálló, megbízható munkavégzés
  • Hétvégi munkavégzés is alkalmanként

Ajánlatunk

  • Bér: bruttó 1.243 Ft/óra
  • 18:00 után 30% műszakpótlék
  • Betanítás
  • Támogató, segítőkész kollégák
  • Könnyen megközelíthető munkahely
  • Igényes munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség