Hőkezelő
Nemesvámos

Hőkezelő

8 ÉVTIZEDE MAGYARORSZÁGON ÉS A VILÁG ÉLVONALÁBAN! Hivatkozási szám WHC012267
Hőkezelő

Nemesvámos Vissza Hőkezelő 8 ÉVTIZEDE MAGYARORSZÁGON ÉS A VILÁG ÉLVONALÁBAN! Hivatkozási szám WHC012267

Nemesvámosi partnercégünk számára keresünk Hőkezelő munkatársat!

Feladatok

  • Speciális titán ötvözetek hő- és felületkezelése
  • Hőkezelő és felületkezelő berendezések kezelése és napi szintű karbantartása
  • Folyamathoz kapcsolódó ellenőrzések és vizsgálatok elvégzése
  • Dokumentációk vezetése

Elvárások

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Dokumentációs fegyelem betartása
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Ajánlatunk

  • Versenyképes juttatások (13. havi fizetés, cafetéria, éves bónusz)
  • Törvényi előírásnál magasabb műszakpótlék
  • Munkába járás támogatása
  • Szálláslehetőség
  • Saját állományba történő felvétel
  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil foglalkoztatás, saját állományban
  • Nemzetközi multinacionális környezet
  • Tiszta, rendezett üzemi munkakörülmények
  • Egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári befizetés
  • Vállalati rendezvények, sport programok
  • Egészségfejlesztés: egészségügyi szűrőprogramok, gyümölcsnap