Hőkezelő operátor
Győr, Ipari Park

Biztos, hosszútávú munkahelyet keresel? Jelentkezz! Hivatkozási szám WHC01118

Győr, Ipari Park Vissza Hőkezelő operátor Biztos, hosszútávú munkahelyet keresel? Jelentkezz! Hivatkozási szám WHC01118

Tovább a jelentkezéshez

Ha biztos, stabil munkahelyre vágysz az alábbi lehetőség Neked szól!

Hőkezelő operátorokat keresünk győri partnercégünkhöz!

Elérhető nettó kereset 225.000-260.000 Ft + nettó 25.000 Ft cafateria

Feladatok

  • Hőkezelő ketrec összeállítása és az alapanyag előkészítése
  • Hőkezelő kemence folyamatos ellátása alapanyaggal
  • Hőkezelés előtti és utáni készletek kezelése/rendezése
  • Mérések végrehajtása edzőprés után
  • Menetlágyítón, egyengetőprésen, zömítőn való munkavégzés

Elvárások

  • Szakmunkás végzettség
  • Hőkezelő kemence kezelésében szerzett tapasztalat előny
  • Szériagyártásban szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Elérhető kereset netto 225.000-260.000 Ft + nettó 25.000 Ft cafateria
  • Béren kívüli juttatások: műszakpótlék (délután 18-22 óra között 30%; éjszaka 22-06 óra között 45%), túlórapótlék, mozgóbér, munkába járás térítése (100% tömegközlekedés esetén; 15 Ft/km gépkocsival)
  • Kedvezményes étkezési lehetőség, szociális juttatási csomag Biztos, stabil munkahely