Data Analyst
Budapest

Szereted a számokat, közel áll hozzád az Excel és a PowerPoint, valamint szívesen vennél részt HR-es szakmai anyagok előkészítésében?
Ha a válaszod igen, akkor Rád van szükségünk.

Hivatkozási szám WHCSZ10725

Budapest Vissza Data Analyst

A Kincentric Legjobb Munkahely 2020 díjas WHC Csoport munkatársat keres saját csapatába Budapestre, az alábbi pozícióba: Data Analyst

Feladatok

  • A WHC Cégcsoport stratégiai megállapodásainak támogatása, aktív részvétel a sikeres végrehajtásokban
  • Ezen stratégiai feladatokhoz kapcsolódó adatbányászat, adatgyűjtés, adminisztratív feladatok végrehajtása és prezentációk, tájékoztató anyagok készítése
  • A befektetési ügynökségek és befektetés ösztönzéssel foglalkozó piaci tanácsadó cégek, további partnerek által igényelt RFI-ok, HR-es szakmai anyagok, benchmarkok, foglalkoztatással, munkaerő-ellátottsággal kapcsolatos adatok összeállítása
  • A hazai foglalkoztatást segítő, növelő döntéselőkészítő anyagok összeállításában történő aktív közreműködés
  • Aktív, állandóan kommunikáló, szervező, konszenzusokat kialakító emberi és szakmai működésmód

Elvárások

  • Üzleti menedzsment felsőfokú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat előny
  • Kiváló kommunikációs és szervező képesség
  • Önálló személyiség, tanulási vágy
  • Adaptív gondolkodás, flexibilitás, multitasking
  • Magas szintű Excel tudás
  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság
  • Minimum kommunikációs szintű angol nyelvtudás (tárgyalási szint előny)

Ajánlatunk

  • Versenyképes alapbért + cafeteriát + negyedéves bónuszokat
  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőséget
  • Változatos munkakört
  • Home office lehetőséget (előre egyeztetett időpontokban egyeztetések az irodában vagy a partnereknél)
  • Rugalmas munkaidőbeosztást
  • Céges laptopot, telefont
  • Tréningeket, szakmai képzéseket, szuper csapatépítőket