HR Asszisztens ukrán nyelvtudással
Göd

Hivatkozási szám WHCSZ11517

Göd Vissza HR Asszisztens ukrán nyelvtudással Hivatkozási szám WHCSZ11517

A négyszeres Kincentric Legjobb munkahely díjas WHC Csoport Onsite HR Asszisztens munkatársat keres saját csapatába, ukrán-magyar nyelvtudással, Gödre!

Feladatok

  • Munkaerő kölcsönzési projektek lebonyolításának támogatása
  • Munkaerő toborzásban és kiválasztásban való részvétel
  • Kapcsolattartás a hivatalokkal
  • Napi szintű kapcsolattartás a munkavállalókkal
  • Csoportos tájékoztatók, tesztírások szervezésében való részvétel
  • Adminisztratív feladatok (munkavállalók be-, és kiléptetése, adatszolgáltatás a bérszámfejtők részére, cafeteria rendelés, dokumentumok nyilvántartása, naprakész kezelése, stb.)
  • Munkavállalók felmerülő munkaügyi/bérügyi kérdéseinek, problémáinak egyeztetésében és kezelésében történő részvétel

Elvárások

  • Ukrán-magyar nyelvtudás
  • Adminisztratív/irodai munkatapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • Pozitív, feladatorientált, nyitott személyiség
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs képesség, szervezőkészség

Ajánlatunk

  • Vidám, együttműködő csapat tagja lehetsz
  • Alapbéren felül cafeteria juttatások, belső szabályzatunk alapján negyedéves bónuszt biztosítunk
  • Céges laptop, telefon (egyéni használatra is)
  • Izgalmas feladatok: nem csak papírmunkád lesz
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Támogató munkahelyi környezet
  • Készségfejlesztő tréningeken gyarapíthatod a tudásod
  • Szuper csapatépítőkön vehetsz részt