HR generalista
Budapest

Hivatkozási szám WHCSZ10386

Budapest Vissza HR generalista Hivatkozási szám WHCSZ10386

Ha már szereztél néhány év tapasztalatot a HR területén, és szívesen csatlakoznál egy valóban ember központú vállalati kultúrához, akkor ne habozz, jelentkezz most!

Budapesti irodánkba HR generalista munkatársat keresünk saját bővülő csapatunkba szellemi munkaerő-kölcsönzési projektekre.

Feladatok

  • A csapat megbecsült tagjaként felelős leszel munkaerő-kölcsönzési projektek teljes körű menedzseléséért
  • Folyamatos, napi szintű kapcsolatot fogsz tartani a partnercégek képviselőivel, és a munkavállalók részére Te nyújtasz munkaügyi témákat érintő kérdésekben támogatást
  • Közreműködsz a partnercég munkaerőigényeinek biztosításában a Recruiter kollégánkkal együttműködve
  • Belépteted az új munkavállalókat, és segítesz nekik eligazodni az első munkanapjukon, munkaviszony-megszűnés esetén pedig kilépteted őket
  • Heti, havi és ad-hoc jellegű riportokat készítesz, és a szükséges adatszolgáltatási feladatokat ellátod
  • Előkészíted a bérszámfejtést, intézed a munkavállalók béren kívüli juttatásait
  • A hozzád beérkező kéréseket, reklamációkat szakszerűen, hatékonyan és empatikusan kezeled

Elvárások

  • Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha van HR adminisztrációban tapasztalatod
  • Jártas vagy munkaügyi kérdésekben (nem kell tudnod fejből a Munka Törvénykönyvét)
  • Legalább középszinten beszélsz angolul
  • Pontos, precíz, megbízható, lelkes, proaktív, önálló és tanulni vágyó vagy

Ajánlatunk

  • Összetartó, segítőkész, kedves csapat és támogató munkahelyi környezet
  • Folyamatos kihívások és fejlődési lehetőség
  • Szakmai támogatás
  • Rugalmas munkaidő
  • Tréningek, szakmai képzések
  • Szuper csapatépítők, fergeteges évzáró karácsonyi party
  • És nem utolsósorban: versenyképes juttatási csomag