HR Generalista
Komárom-Esztergom megye

Hivatkozási szám WHCSZ10764

Komárom-Esztergom megye Vissza HR Generalista Hivatkozási szám WHCSZ10764

Csatlakozzon gyártó partnerünkhöz HR Generalistakén!

Feladatok

  • A toborzás-kiválasztási feladatokban való aktív részvétel, a felvételi folyamat koordinálása
  • Képzések, oktatások szervezése és koordinálása
  • Munkavállalók támogatása a HR-t érintő ügyekben
  • Munkavállalói létszámmal, be- és kiléptetéssel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Munkaidőkeret kezelése
  • HR adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Legalább 2-3 éves tapasztalat HR területen (gyártó vállalat előnyt jelent)
  • Kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Gyakorlatias gondolkodásmód
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Ajánlatunk

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Támogató környezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Változatos és önálló munkavégzési lehetőség