Hullámkasírozó gépmester
Kecskemét

Átlagosan nettó 330.000 - 400.000 Ft fizetés Hivatkozási szám WHC01722

Kecskemét Vissza Hullámkasírozó gépmester Átlagosan nettó 330.000 - 400.000 Ft fizetés Hivatkozási szám WHC01722

Tovább a jelentkezéshez
Kecskeméti nyomdaipari partnerünk részére keresünk Hullámkasírozó gépmestert!

Feladatok

  • Nyomdaipari hullámkasírozó gép kezelése.
  • Műszakátadás és átvétel, termelés esetén a kasírozás folytatása, gyártás felügyelete, átállás esetén a gép beállítása.

Elvárások

  • Hullámkasírozásban szerzett tapasztalat
  • 3-5 éves nyomdaipari tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Átlagosan havi bruttó 500.000 - 600.000 Ft fizetés
  • Alapbér + műszakpótlék
  • Cafeteria juttatás (Br. 600.000 Ft-os éves keretösszeg)
  • 13. havi fizetés
  • Távolról érkezőknek albérlet támogatás
  • Hosszútávú, biztos megélhetés egy stabil vállalat saját állományában!