Hűtőgépész
Győr

Hűtőgépész

Hivatkozási szám WHC01497
Hűtőgépész

Győr Vissza Hűtőgépész Hivatkozási szám WHC01497

HŰTŐGÉPÉSZ munkatársat keresünk győri épületüzemeltetéssel foglalkozó partnercégünk részére.

Feladatok

  • Split és hidegvizes rendszerű klímaberendezések karbantartása
  • Épülettechnikai, légtechnikai berendezések karbantartása
  • Hibaelhárítási, tervezett karbantartási és javítási feladatok elvégzése

Elvárások

  • Hűtőgépszerelő végzettség
  • Karbantartási, gépbeállítási munkákban szerzett tapasztalat

Ajánlatunk

  • Versenyképes juttatási rendszer, s választható béren kívüli juttatások
  • Multinacionális háttér
  • Képzési lehetőségek a szakmai fejlődés támogatására
  • Számítható, tervezhető munkarend