Ipari IT Fejlesztőmérnök
Szombathely

Hivatkozási szám WHCSZ107

Szombathely Vissza Ipari IT Fejlesztőmérnök Hivatkozási szám WHCSZ107

Tovább a jelentkezéshez
Nehézipari gyártópartnerünk számára keresünk Ipari IT Fejlesztőmérnök Kollégát.

Feladatok

  • Vállalati projektekben való részvétel
  • Ipari vezérlőrendszerek és folyamatok fejlesztése, programozása
  • Kapcsolattartás és kooperáció külső fejlesztőkkel, üzleti területekkel és az anyacég munkatársaival
  • Ipari diagnosztikai, állapotmonitorozó és adatgyűjtő rendszerek fejlesztése, programozása
  • Alkalmazási rendszer követelmények, funkcionális és technikai specifikációk, folyamatleírások készítése

Elvárások

  • Szakmai felsőfokú végzettség (szoftverfejlesztő / mérnökinformatikus)
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Legalább 3 év tapasztalat ipari informatikában
  • Projektszemlélet
  • Szükséges szakmai ismeretek:
  • Objektumorientált szoftverfejlesztési tapasztalat C# nyelven
  • Entity Framework és LINQ jártasság
  • MS SQL / MySQL ismerete
  • TCP/IP – socket kommunikáció
  • Microsoft.NET Framework ismeret
  • Microsoft Office alapos ismerete

Amit kínálunk

  • Béren felüli juttatások
  • Bejárási támogatás
  • Negyedévente teljesítményfüggő mozgóbér
  • Képzések lehetősége
  • Csoportos életbiztosítás Fejlődési lehetőség
  • Jó közösség
  • Egyéb fejlesztésekben való részvétel lehetősége
  • Edzőterem, uszoda használat,