Fejér megye

Iparosító mérnök

Hivatkozási szám WHCSZ105

Fejér megye Vissza Iparosító mérnök Hivatkozási szám WHCSZ105

Tovább a jelentkezéshez
Innovatív, nagy múlttal és biztos háttérrel rendelkező partnercégünk mérnök csapatába keresünk Iparosító mérnököt műanyagipari tapasztalattal.

Feladatok

  • Új projektek szerszámozásában való aktív részvétel
  • Specifikációk, gyártási folyamatok meghatározása
  • Szerszámtervek kiértékelése, jóváhagyása
  • Korrekciós tervek elkészítés - Solidworks, CATIA
  • Tesztgyártások koordinálása
  • Részvétel átvételi folyamatban
  • Beszállítói kommunikáció
  • Együttműködés társosztályokkal a projekt kapcsán
  • Projektek értékelése, jelentések készítése, prezentálása

Elvárások

  • Műanyag fröccsöntési területen szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Szerszámozási projektben való részvétel
  • Fröccsöntő szerszámok tervezési, karbantartási ismerete
  • Solidworks, CATIA ismerte
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Problémamegoldó készség
  • Angol kommunikációs szintű használata szóban és írásban
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívás és fejlődés
  • Kiváló mérnökségi csapat
  • Versenyképes bérezés és széleskörű juttatások
  • Bejárás és lakhatás támogatás