IT adminisztrátor gazdasági területen (német nyelvtudással)
Szombathely

Hivatkozási szám WHCSZ10835

Szombathely Vissza IT adminisztrátor gazdasági területen (német nyelvtudással) Hivatkozási szám WHCSZ10835

Feladatok

  • Riportálás
  • Adatbáziskezelés, adatbetöltés,
  • Német bérszámfejtés adminisztratív támogatása
  • Ügyféladatok kezelése
  • Német nyelven kapcsolattartás az ügyfelekkel és a kollégákkal

Elvárások

  • Német nyelv minimum középszintű ismerete
  • IT vagy gazdasági minimum középfokú végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ajánlatunk

  • Cafeteria
  • Bejárástámogatás
  • Nyelvi tréningek
  • Home Office lehetőség