Székesfehérvár

IT Expert

Hivatkozási szám WHCSZ120

Székesfehérvár Vissza IT Expert Hivatkozási szám WHCSZ120

Tovább a jelentkezéshez
Székesfehérvári partnerünk számára angolul aktívan beszélő IT munkatársat keresünk az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Általános rendszergazdai feladatok ellátása, karbantartás
  • L1 support felügyelete, a helyi problémák kezelése
  • Bonyolultabb hozzáférések, szerverek kezelése
  • IT security beálítások kezelése
  • A termeléssel kapcsolatos folyamatfejlesztések támogatása

Elvárások

  • Szakirányú informatikai végzettség
  • Gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat
  • Magas fokú Windows (client & server) tapasztalat
  • Linux ismeret
  • VMware, LAN switching tapasztalat
  • Script nyelvek alapvető ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Alapbér + éves bónusz + cafeteria
  • Albérlettámogatás + bejárási támogatás
  • Nemzetközi környezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, új kihívások