IT General Administrative Support - Intern
Budapest

br. 1800 Ft/óra! Hivatkozási szám WHC02882

Budapest Vissza IT General Administrative Support - Intern br. 1800 Ft/óra! Hivatkozási szám WHC02882

Partnercégünk világszerte vezető szerepet játszik a fémcsomagolások területén, több mint 60 telephellyel és közel 8000 embert foglalkoztat. Az ügyfelek sokféle körét szolgálja a különféle végpiacokon, mint például élelmiszer, tenger gyümölcsei, állateledel, táplálkozás, szépségápolás és személyes gondoskodás, háztartási ápolás és prémium italok. Dinamikus, lendületes gyakornokot keresünk, aki szívesen megismeri gyártó cégünket az informatikai részleg támogatásával.

Feladatok

  • Assist members of IT with creation of purchase requisitions
  • Follow up on required approvals
  • Ensure purchase orders are issued
  • Support approvals of service receipts and timesheet approvals
  • Support project leaders with their Capex requests (providing templates, work with database
  • Follow up with executives on required signatures and approvals
  • General administrative tasks

Elvárások

  • min. 6 hónap vállalása
  • min. B2-es angol nyelvtudás
  • IT érdeklődés előny, de nem szükséges

Ajánlatunk

  • br 1800 Ft/óra
  • Könnyen megközelíthetői iroda
  • Home office lehetőség
  • min. 6 hónapos lehetőség!