IT Üzemeltetési Munkatárs
Orosháza

Hivatkozási szám WHCSZ9631

Orosháza Vissza IT Üzemeltetési Munkatárs Hivatkozási szám WHCSZ9631

Tovább a jelentkezéshez
Orosházi tengely és forgóalkatrész gyártó Partnerünk új munkatársat keres!

Feladatok

  • Linux és Microsoft alapú szerverkörnyezet üzemeltetése, felügyelete.
  • Levelező szerver üzemeltetése, felügyelete.
  • Vezetékes és vezeték nélküli hálózat üzemeltetése.
  • Adatbázisok (Oracle, PostgeSQL, MSSQL, MySQL) karbantartása, adminisztrációja.
  • Backup & recovery feladatok elvégzése.
  • Tűzfal, és további IT biztonsági rendszerek, üzemeltetése, frissítése és hibaelhárítása.
  • ERP rendszerek támogatása.
  • Nyomtató szerver üzemeltetése, adminisztrálása.
  • Rendszerhez kapcsolódó IT projektek tervezése, kivitelezése.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség.
  • Linux és Microsoft szerver oldali technológiák ismerete.
  • DNS, AD, LDAP, Exchange ismeretek.
  • Scriptelés (PowerShell).
  • Angol nyelvtudás.