Budapest/debrecen/pécs/szeged

Java fejlesztő - német nyelvtudással

Hivatkozási szám WHCSZ109

Budapest/debrecen/pécs/szeged Vissza Java fejlesztő - német nyelvtudással Hivatkozási szám WHCSZ109

Tovább a jelentkezéshez
Multinacionális partnerünk német logisztikai projektjére keresünk ambiciózus, németül kommunikáló, java fejlesztő kollégát.

Feladatok

  • Szoftverfejlesztés és tervezés
  • Követelményanalízis és végrehajtás
  • Dokumentáció (SST leírás, tervezés, architektúra, stb.) készítése
  • Önálló részprojektek menedzselése
  • Munkafolyamatok automatizálása
  • Ügyfelekkel való kommunikáció (németül)

Elvárások

  • Releváns tudás JAVA, Springboot, GIT, Microservices technológiákban
  • Frontend fejlesztés iránti érdeklődés (JAVA, REACT vagy ANGULAR, HTML és CSS technológiák)
  • NÉMET nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodás
  • Megoldásorientált szemléletmód

Amit kínálunk

  • Széles körű juttatások, a próbaidő után cafeteria
  • Éves/negyedéves jutalom, projektteljesítési bónusz
  • Állandó megbízások, új kihívások
  • Folyamatos szakmai és nyelvi tréningek