Javítóműszerész
Nagykőrös

Hivatkozási szám WHC01181

Nagykőrös Vissza Javítóműszerész Hivatkozási szám WHC01181

Kecskemét közvetlen vonzáskörzetében elhelyezkedő vezető elektronikaipari gyártópartnerünk részére keresünk, tapasztalt, elektronikai végzettséggel rendelkező kollégát 3 műszakos munkarendbe!

Feladatok

  • A Javítóműszerész Kolléga analizálja és megjavítja a termelés során keletkező hibás egységeket
  • Elemzések, javítások elvégzése kapcsolási rajz alapján
  • A hibákkal kapcsolatos visszajelzéseket ad a termelési dolgozók számára
  • Jelentéseket készít a hibás egységekről
  • Javaslatokat tesz az ismétlődő hibák megszüntetésével kapcsolatban
  • Szoros együttműködés az analizáló mérnök kollégával

Elvárások

  • Középfokú elektronikai végzettség
  • Elektronikaipari, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Ajánlatunk

  • Emelt alapbér + műszakpótlék + jelenléti bónusz
  • Nettó 25 000 Ft cafeteria, próbaidő alatt is jár!
  • Bejárás támogatása autóval 25 Ft/km
  • Modern munkakörnyezet
  • Nemzetközi technológiai háttér
  • Saját állományba történő felvétel!