Junior kontroller
Budapest, XIII. kerület

Hivatkozási szám WHCSZ9529

Budapest, XIII. kerület Vissza Junior kontroller Hivatkozási szám WHCSZ9529

Tovább a jelentkezéshez
Az egyik, hazai tulajdonú, létesítményüzemeltetéssel foglalkozó partnerünk számára keresünk új kollégát, Junior kontroller pozícióba.

Feladatok

  • Elemzések, és terv-tény kimutatások készítése az üzletági és vállalti adatokra vonatkozóan
  • Részvétel az üzleti tervezési folyamatban
  • A senior kontrollerek munkájának támogatása
  • Vezetői döntéstámogató anyagok kidolgozása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Ad-hoc elemzések, kalkulációk készítése

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 0,5-1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Analitikus gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos csapat és modern irodai környezet