Kábelfeldolgozó
Kecskemét

Veled szeretnénk együtt dolgozni! Hivatkozási szám WHC0160

Kecskemét Vissza Kábelfeldolgozó Veled szeretnénk együtt dolgozni! Hivatkozási szám WHC0160

Kábelkonfekcionálással és részegység-szereléssel foglalkozó partnerünk részére keresünk Kábelfeldolgozó munkatársakat, kecskeméti munkavégzéssel

Feladatok

  • Csatlakozók, kábelek, vezetékek előírt minőségi és mennyiségi elvárásoknak megfelelő feldolgozása, szerelése

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • MONOTONITÁSTŰRÉS
  • Egyes területeken kifejezetten szükséges a jó kézügyesség
  • Jó színlátás, számolási készség
  • Gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat előny

Ajánlatunk

  • Alapbér + pótlékok
  • 1 műszakos munkavégzés hétfőtől péntekig (06:00-14:00-ig)
  • Cafeteria az első ledolgozott hónaptól
  • Ingyenes vállalati buszjáratok a következő településekről: Helvécia, Ballószög, Ágasegyháza, Izsák, Fülöpháza, Kiskunfélegyháza, Városföld, Tiszaalpár, Kapásfalu, Lakitelek, Kerekdomb, Tiszakécske, Szentkirály, Nagykőrös, Katonatelep, Ladánybene, Lajosmizse
  • Nyugodt, tiszta, rendezett munkakörnyezet,
  • ülő munka
  • bónusz juttatások