Műszaki Mérnök
Bük

Partnerünk elkötelezett a tudomány, az egészség és a háziállatok számára készült élelmiszerek
fejlesztése iránt.
Hivatkozási szám WHCSZ11885

Bük Vissza Műszaki Mérnök Partnerünk elkötelezett a tudomány, az egészség és a háziállatok számára készült élelmiszerek

Rugalmas munkaidő, kiszámítható munkamennyiség, vonzó juttatási csomag, XXI. századi munkakörnyezet egy folyamatosan fejlődő vállalatnál.
Élelmiszeripari cégként a termelés egész évben egyenletes, hullámzásoktól mentes, a jelenleg a világban zajló válság ellenére is maximálisan stabil.

Feladatok

  • Gépek és berendezések üzembe helyezése, karbantartása - az ütemezett karbantartási terveknek megfelelően, karbantartó csapattal
  • Technikai személyzet szakmai irányítása
  • Az előírt szabályok betartása és alkalmazása
  • Problémamegoldó projektek vezetése/támogatása
  • Nemzetközi és hazai gépgyártókkal, beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Próbaidő után, havi szintű készenléti szolgálat nyújtása (eleinte szakmai háttértámogatással)

Elvárások

  • Gépészmérnöki/ mechatronikai mérnöki végzettség
  • Előnyt jelent legalább néhány éves szakmai tapasztalat termelő közegben
  • Tenni akarás, folyamatos fejlődés iránti vágy
  • Logikus gondolkodás, mérnöki szemléletmód
  • Jó kommunikációs készség
  • Aktív angol nyelvtudás

  • 13. havi bér, és éves bónusz (ami még egy erős havi bért jelenthet)
  • Bruttó 450.000 Ft éves Cafeteria.
  • Bruttó 100.000 Ft csatlakozási bónusz
  • 100 %-ban térített utazási bérlet , vagy 25 Ft/km gépkocsi üzemanyag térítés
  • Ajándék termékosztás évente többször