Karbantartó technikus
Sárvár

Hivatkozási szám WHC01598

Sárvár Vissza Karbantartó technikus Hivatkozási szám WHC01598

Tovább a jelentkezéshez
A világ legnagyobb autóipari vevőit kiszolgáló, sárvári egységünkbe keresünk kollégát az alábbi pozícióba: KARBANTARTÓ TECHNIKUS

Feladatok

  • Automatizált berendezések, teszterek üzemeltetése
  • Tervezett preventív karbantartások, javítások elvégzése
  • Kisebb módosítások elvégzése, sor mozgatások
  • Átépítésekben segíteni a mérnökség munkáját
  • Elektromos, pneumatikus kapcsolási rajzok alapján hibakeresés és javítás

Elvárások

  • Mechatronikai technikus végzettség
  • Pneumatika, plc, optikai szenzorok gyakorlati használatában szerzett tapasztalat
  • 4 műszakos műszakrend vállalása
  • Előnyt jelent
  • Tapasztalat automatizált berendezések üzemeltetésében
  • Emelőgépkezelői képesítés
  • Beckhoff vezérlők ismerete
  • Elektromos csavarhúzók ismerete

Amit kínálunk

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria
  • Professzionális, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség