Karbantartó technikus
Szigetszentmiklós

Bérigény megjelölés Azonnali kezdés Stabil munkahely Hivatkozási szám WHC012159

Szigetszentmiklós Vissza Karbantartó technikus Bérigény megjelölés Azonnali kezdés Stabil munkahely Hivatkozási szám WHC012159

Szigetszentmiklós partnercégünk részére keresünk karbantartó technikus munkatársat.

Feladatok

  • Tervezett megelőző és alkalmi karbantartási feladatok végrehajtása
  • Aktív részvétel a TPM folyamatokban
  • Operátorok betanítása az önállóan végzendő karbantartási feladatokra és a végrehajtás nyomon követése
  • Azonosítani a baleseti, egészségügyi kockázatokat és ezeket megszüntetni ha lehet, illetve azonnal jelenteni az illetékesek felé.
  • A nagy feszültségű/nagy áramú tesztberendezésünknél képes legyen feltárni a hibákat és azokat megjavítani.
  • Részvétel az éves folyamatos üzleti működést biztosító terv kidolgozásában (BCP) és biztosítani az üzletmenet folytonosságát tartalék megoldásokkal.
  • Részvétel az épületkarbantartási feladatokban.

Elvárások

  • Minimum érettségivel rendelkező, erősáramú villanyszerelő technikus, mechatronikus képesítés
  • Alapvető automatizálási ismeretek
  • Pneumatikai rendszerek ismerete
  • Elektromos rajzok olvasása és dokumentációk alapján kábelezési feladatokat végrehajtása
  • Jó angol tudás elvárás, írásban és szóban, angol szaknyelv ismerete
  • Felhasználói szintű Windows, MsOffice ismeretek és alapvető periféria csatolások ismerete elvárás

Ajánlatunk

  • 2 műszakos munkarend
  • bérigény megjelölés